Проблемний відрізок траси Київ-Харків у межах Полтави здадуть у серпні 2020 року

Наразі готовність частини траси у межах міста сягає 50-60%.
Додаткового фінансування для завершення робіт в Агентстві місцевих доріг Полтавської області не шукатимуть, адже виділених коштів має вистачити. Про це розповів очільник державного підприємства Олексій Басан 17 червня.
За його словами, завершення ремонту і здача проблемної ділянки на трасі Київ-Харків в експлуатацію запланована на серпень. Наразі ж на цьому відрізку дороги продовжуються роботи.
У квітні Полтавщині надали субвенцію з державного бюджету на поточний середній ремонт траси Київ-Харків-Довжанський у межах Полтави. Тоді голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов сказав, що цих 95 млн грн тепер точно має вистачити, аби повністю завершити ремонтні роботи на автодорозі у 2020 році.
Ремонт цього об’єкту спочатку мали співфінансувати і міський, і обласний полтавські бюджети. Та коли Полтавська міська рада затверджувала бюджет на 2020 рік, депутати не передбачили фінансування ремонту траси Київ – Харків у межах міста. Усього місто профінансувало ремонт на 17 млн грн.
Олег Синєгубов говорив, що за таких умов закінчити роботи можна буде завдяки фінансуванню з державного бюджету, як власне і виходить.
Нагадаємо, що міська влада Полтави хотіла, щоб уряд допоміг профінансувати ремонтні роботи, адже це траса національного значення, якою користуються не тільки полтавці. Законодавство передбачає, що вулиці міст, які суміщаються з трасами міжнародного та національного значення можуть фінансуватися з бюджетів будь-яких рівнів.