bm46d3yfzmkyh8cn

26 травня Сергій Чередніченко, голова Полтавської міської організації СПУ, якого визнали винним у побитті Андрія Ляміна, отримав 3 роки в’язниці. Згідно з нашою інформацією, на вирок суду надійшло одразу дві апеляції: від прокуратури та захисника засудженого.

Справу щодо побиття Андрія Ляміна розглядали в Октябрському райсуді. 26 травня суддя Анатолій Савченко виніс вирок Сергієві Чередніченку – 3 роки в’язниці. Хоча прокурор наполягав на тому, щоб Чередніченка позбавили волі на 5 років. 

Нині відомо, що Полтавська місцева прокуратура подала апеляцію, адже вважає покарання занадто м’яким. Оскаржує рішення й засуджений. Проте наразі ухвал щодо цього немає. 

28 травня, через 2 дні після винесеного вироку, поліція оголосила Чередніченка у розшук. Станом на 14 липня, його не знайшли. 

Нагадаємо, 16 травня 2018 року Сергій Чередніченко, Мустафа Алоєв та ще четверо людей у приміщенні Полтавської міськради зустрілися з Андрієм Ляміним, який тоді обіймав посаду першого заступника міського голови. Чередніченко та решта були незадоволені роботою посадовця (зокрема –  прибиранням вулиць), тому й напали на нього. Згідно з матеріалами слідства, Чередніченко наніс Ляміну чотири удари в тулуб. Але під час попередніх засідань Чередніченко не визнавав своєї винуватості. 

Ще один фігурант цього кримінального провадження – Мустафа Алоєв – за побиття Ляміна отримав 4 роки умовно. Такий вирок йому винесла суддя Октябрського райсуду Тетяна Січиокно. Вирок, за словами адвоката засудженого Олександра Ковжоги, вони оскаржувати не будуть. 

Потерпілий Андрій Лямін також сказав, що оскаржувати вирок не буде, адже йому достатньо того, що нападник визнав винуватість. 

Loading...