Причини повітряних тривог на Полтавщині 25 червня

Фото – 13 бригада НГУ «Хартія»
Відстежуємо повідомлення про загрози для Полтавщини за сповіщеннями військових.
12:29 – повітряна тривога. Існує загроза застосування балістичного озброєння, повідомили Повітряні Сили.

12:42 – відбій повітряної тривоги на Полтавщині.
Як діяти, коли на Полтавщині оголошують повітряні тривоги
Під час повітряної тривоги в області може працювати система протиповітряної оборони. Тому є ймовірність падіння уламків не тільки російських безпілотників чи ракет, а й зенітних керованих ракет, якими намагалися збити ворожу ціль. Людей, які знайшли уламки, просять не нехтувати безпекою та дотримуватися наступних правил.

Після виявлення уламків дронів-камікадзе на місце виїжджає спеціаліст, який визначає рівень загрози. Далі працюють піротехніки та вибухотехніки, які або знищують боєприпас, або проводять його безпечне знешкодження.
Нагадаємо, під час масованої атаки Полтавщини у ніч на 21 червня, зосереджене у Кременчуці виробництво жіночого одягу під брендом O.TAJE постраждало унаслідок комбінованої атаки. Найбільших пошкоджень зазнали виробничі приміщення, в’язальні машини та частина складу бренду. Одразу після обстрілу працівники розбирали на місці уламки і відновили роботу.
Нагадаємо, у ніч на 6 червня росіяни атакували тренінговий центр на Полтавщині. Унаслідок масованої атаки БпЛА у Кременчуцькому районі частково зруйнована адміністративна будівля. Пожежі, які виникли у місцях влучання рятувальникам вдалося ліквідувати.
Займання вогню сталися на чотирьох цивільних об’єктах: тренінговому центрі, складських приміщеннях і закладі громадського харчування. У поліції повідомили, що уламки пошкодили приватні будинки та автомобілі.

Раніше ЗМІСТ писав, що унаслідок нічної атаки дронами троє людей зазнали поранень. Правоохоронці розпочали досудове розслідування за фактом вчинення воєнного злочину. Поліція спільно з СБУ документують наслідки воєнних злочинів. Надалі матеріали стануть частиною доказової бази в міжнародних судах.