YOzyArJ6xCzOIXCZ

МАФ, що з’явився на розі вулиць Пушкіна та Симона Петлюри біля офісу політичної партії «Опозиційна платформа – За життя», уже встиг змінити зовнішній вигляд – від протекції МВС до агітаційної будки. У міськраді кажуть, що дозвільних документів на нього немає, але сам установник Сергій Чередніченко говорить, що має на це право.

У четвер, 30 січня у Полтавській міській раді на комісії обговорювали тимчасову споруду з написом «Під патронатом Міністерства внутрішніх справ України» і вирішили, що потрібно з’ясувати, чи має споруда відношення до відповідної служби.

«Механізм дуже простий – виноситься припис. Якщо з ним поспілкуватися (мова про Сергія Чередніченка), то в деяких питаннях є суперечності», – говорить начальник Інспекції з контролю за благоустроєм Антон Тонконог.

МАФ з написом «Під патронатом Міністерства внутрішніх справ України»

За його словами, у четвер Інспекція вже спілкувалася з Сергієм Чередніченком, але той не погоджується, що це МАФ.

«Інспектори пояснили йому, що треба звернення, дозвіл, а він сказав, що це для захисту офісу, а згодом буде місцем для політичної агітації. Однак на кіоск дозволу нема, хоча пан Чередніченко відстоює думку, що то не МАФ»,  – коментує Антон Тонконог.

Заступниця міського голови і голова комісії з питань розміщення тимчасових споруд Тетяна Юрченко говорить, що 29 січня, представники Інспекції приходили до представників штабу і робили попередження про незаконне розташування МАФу.

«На сьогоднішній день ця споруда стоїть незаконно. У будь-якому випадку, згідно з чинним законодавством – це спершу вручення припису і далі демонтаж, який буде вирішуватися на комісії. Зараз я бачу провокаційні позови про недостовірну інформацію, тобто чи це охоронна споруда, чи агітаційна».

Станом на 31 січня, МАФ немає напису «Під патронатом Міністерства внутрішніх справ України»

Додамо, про встановлення МАФу Сергій Чередніченко розповів на своїй сторінці у фейсбук у вівторок, 28 січня:

«Сьогодні ми встановили біля нашого офісу пункт охорони – невеличкий кіоск, намет, МАФ, можна називати абсолютно по-різному. Встановили, а через пів години до нас прийшов поліцейський і задає питання: хто встановив, для чого встановив, з якою ціллю. А я йому кажу: ми встановили, а якщо тобі не подобається, я напишу заяву наполягання».

Очевидно, він коментував результати конкурсу на посаду директора новоствореного Департаменту охорони здоров’я та соціально захисту, де Вікторія Лоза отримала перемогу, а він зайняв 2 місце.

Як повідомило ІВ «Коло» у середу, 29 січня, до міської ради не надходила заява на розміщення тимчасової споруди. Головний речник поліції Юрій Сулаєв також розповів, що обласна поліція не відповідає за цей МАФ.

Нагадаємо, що 21 січня до Полтави завітали народні депутати від партії «Опозиційна платформа – За життя», а саме Ілля Кива, Віктор Медведчук і Вадим Рабінович. Згодом, у ніч за 24 на 25 січня, невідомі облили офіс ОПЗЖ та залишили на стінах образливі написи.

Фото Богдана Проскурова

Loading...