GMdQJGyQ8utNlUo4

Днями авторитетне видання Transfermarkt оновило дані про ринкову вартість футболістів Української Прем’єр-ліги. За даними видання, одразу п’ятеро футболістів полтавської «Ворскли» увійшло до сотні найдорожчих футболістів вітчизняної першості. Так, найдорожчим гравцем полтавської команди є орендований у португальського «Порту» бразилець Луїзао. Його трансферна вартість складає 1,20 мільйонів євро. Перед приходом у полтавський колектив його ціна була вищою […]

Днями авторитетне видання Transfermarkt оновило дані про ринкову вартість футболістів Української Прем’єр-ліги.

За даними видання, одразу п’ятеро футболістів полтавської «Ворскли» увійшло до сотні найдорожчих футболістів вітчизняної першості.

Інфографіка ЗМІСТу

Так, найдорожчим гравцем полтавської команди є орендований у португальського «Порту» бразилець Луїзао. Його трансферна вартість складає 1,20 мільйонів євро. Перед приходом у полтавський колектив його ціна була вищою і складала 1,5 мільйони євро. 21-річний бразилець за вартістю посів 53 місце в УПЛ.

Інфографіка ЗМІСТу

Другим у команді за трансферною вартістю йде капітан зелено-білих Володимир Чеснаков. Його вартість оцінюють у 700 тис. євро. Проте, ще влітку 2019 року його вартість складала 900 тисяч. Серед гравців УПЛ – це 81 результат.

Інфографіка ЗМІСТу

Одразу троє ворсклян розділили 93 сходинку п’єдесталу. У 600 тисяч євро оцінені Ігор Пердута, бразилець Артур та вже ексворсклянин Юрій Коломоєць. Якщо бразильський хав та екснападники залишилися незмінними у ціні у порівнянні з минулим трансферним вікном, то Ігор Пердута здешевів на 100 тисяч.

Інфографіка ЗМІСТу

Варто зазначити, що загальна вартість гравців «Ворскли» склала 10,68 млн. Це восьма сходинка серед всіх команд УПЛ. Найдорожчим клубом є донецький «Шахтар». Вартість всіх гравців гірників склала 148,30 млн євро.

Графіка Тетяни Фальковської

Loading...