Ремонт за волонтерські кошти при виділених бюджетних: керівницю дитячої лікарні в Полтаві відсторонили від обов’язків

Автор: Анастасія Добряк, 13 січня, 11:42

Фото: Олександр Кудацький та Світлана Нестуля


Волонтери збирають кошти на ремонт онкогематологічного відділення дитячої лікарні та уже таким чином замінили вікна, хоча гроші на роботи виділяли з міського бюджету.

На даний момент триває службове розслідування, через яке керівницю Полтавської міської дитячої клінічної лікарні Ларису Савченко відсторонили від обов’язків. Розслідування пов’язане з ремонтом у відділенні онкогематології, на який мами померлих від раку дітей збирають кошти у соціальних мережах. Про це повідомили на брифінгу спеціальної комісії, у понеділок, 13 січня, у міській раді.

Олександр Кудацький

Про збір коштів на ремонт новостворена комісія дізналася з соціальних мереж. Як повідомила заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів Світлана Нестуля, минулоріч на заміну вікон у всій лікарні було виділено 1 млн 600 тис. грн. Але їх замінили завдяки грошам, які знайшли волонтери.

Світлана Нестуля

Також минулоріч на потреби дитячої клінічної лікарні виділили майже 14 млн грн, а очільниця лікарні жодного разу не повідомила, що відділення потребує термінового ремонту. За словами заступниці начальника управління охорони здоров’я Вікторії Лози, Лариса Савченко жодного разу не звертала увагу на те, що відділення онкогематології терміново потребує коштів на ремонт:

«Міська влада бачить проблеми, але не можна одразу пропрацювати їх усі. Для цього є керівники лікарень, які мають казати про них, а влада повинна аналізувати і робити акценти. Комісія з цим розбереться. […] Лариса Савченко не зверталася з пропозицією виділення коштів на ремонт онкогематології».

Вікторія Лоза

Контракт з Ларисою Савченко укладений до березня 2020 року. Уже після цього терміну буде проведено конкурс на посаду та обрано нового керівника чи керівницю закладу.

Опублікована: 13 січня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація