photo_2022-06-23_11-09-37

Олександр Мамай підписав розпорядження про скликання позачергового сесійного засідання 5 жовтня.

Порядок денний засідання:

1) Про розпуск виконавчого комітету Полтавської міської ради.

2) Про звільнення заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Рички Є.О.

3) Про надання повноважень.

4) Про розміщення, будівництво, експлуатацію та обслуговування будівель і споруд об’єктів інженерної інфраструктури.

5) Про питання безоплатного прийняття індивідуально визначеного майна.

6) Про внесення змін до рішення третьої сесії Полтавської міської ради восьмого скликання від 19.03.2021 «Про затвердження переліку об’єктів комунального майна Полтавської міської територіальної громади, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні в 2021 році».

7) Про безоплатне прийняття індивідуально визначеного майна у комунальну власність Полтавської міської територіальної громади.

8) Про прийняття квартири у комунальну власність Полтавської міської територіальної громади.

9) Про прийняття військового майна у комунальну власність Полтавської міської територіальної громади.

10) Про надання згоди на прийняття військового майна (квартир) у комунальну власність Полтавської міської територіальної громади.

11) Про питання реалізації права учасника Товариства з обмеженою відповідальністю «Ліки Полтавщини».

12) Про прийняття у комунальну власність Полтавської міської територіальної громади житлового будинку по вул. В’ячеслава Чорновола, 43 у місті Полтава.

13) Про прийняття медичного обладнання.

14) Про прийняття у комунальну власність Полтавської міської територіальної громади гуртожитків по вул. Харчовиків, 29/1 та по                             вул. Харчовиків, 31 у місті Полтава.

15) Про прийняття мультифункціональних спортивних майданчиків у комунальну власність Полтавської міської територіальної громади.

16) Про надання згоди КП «ЖЕО № 2» на зняття з балансу об’єктів нерухомого майна.

17) Про надання повноважень районним у місті Полтаві радам.

18) Про затвердження статутів комунальних підприємств, підпорядкованих Департаменту охорони здоров’я Полтавської міської ради.

19) Про затвердження у новій редакції Положення про порядок призначення та виплати іменної стипендії Полтавської міської ради молодим вченим закладів вищої, фахової передвищої освіти та наукових установ                      м. Полтава.

20) Про затвердження Регламенту роботи Центру надання адміністративних послуг Полтавської міської ради (в новій редакції).

21) Про визначення Переліку адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг Полтавської міської ради.

22) Про визначення обсягу і меж повноважень, які здійснюють районні у місті Полтаві ради на території Полтавської міської територіальної громади.

23) Про скасування рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради.

24) Про звернення Полтавської міської ради до Президента України, Верховної Ради України щодо заборони діяльності Української православної церкви московського патріархату на території України.

Напередодні 18 депутатів Полтавської міської ради сформували порядок денний питань, які хочуть розглянути на сесійному засіданні. Пропозицію зібрати депутатів передали голові Полтавської громади 26 вересня.

Loading...