XYAtuKwljtSktwA0

За фактом пошкодження малюнків на стіні арки «Газетний ряд» (вул. Соборності, 27) поліція відкрила кримінальне провадження – повідомляє на Facebook-сторінці ГО SavePoltava. Нагадаємо, увечері суботи, 28 жовтня невідомі зіпсували написи та художні зображення, створені власноруч представниками спілки юних митців Poltava Poem. У відділі комунікації ГУ НП в Полтавській області інформацію підвердили: інцидент розслідує Полтавський відділ […]

За фактом пошкодження малюнків на стіні арки «Газетний ряд» (вул. Соборності, 27) поліція відкрила кримінальне провадження – повідомляє на Facebook-сторінці ГО SavePoltava. Нагадаємо, увечері суботи, 28 жовтня невідомі зіпсували написи та художні зображення, створені власноруч представниками спілки юних митців Poltava Poem.

У відділі комунікації ГУ НП в Полтавській області інформацію підвердили: інцидент розслідує Полтавський відділ поліції. Вчинок «анонімних художників» кваліфікували за статтею 296, ч.1 ККУ:

«Хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом, – карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років».

Якщо ж правоохоронці встановлять, що діяла група осіб, то ч.2 згаданої статті передбачає обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на строк до чотирьох років.

Наслідки хуліганських дій активісти й волонтери виправляють досі. Як відомо, саме ця арка стала ареною кривавого протистояння між активістами (виступили проти забудови) та приватними охоронцями 5 квітня цього року. Справу щодо ножових поранень двох містян – атовців Дмитра Юденка й Олександра Коби – розглядають у суді. 

 

Авторка фото арки – Алла Засядько

Loading...