Що буде у пакунках полтавських першокласників 2023 року

photo_2021-09-01_11-10-32

Цьогоріч полтавським першокласникам подарують канцтовари від Полтавської громади.

Про це повідомила директорка Департаменту освіти Полтавської міської ради Жанна Каплоух на робочій нараді 9 серпня. Тендерну закупівлю оголосять 14 серпня.

До набору полтавським першокласникам увійдуть:

  • альбом для малювання не менше аніж на 30 аркушів;
  • гуашеві фарби;
  • біло-сіра гумка;
  • дошка для ліплення зі стеками;
  • кольоровий картон;
  • клей-олівець;
  • 10 обкладинок для зошитів;
  • Дитячі ножиці;
  • 2 графітових олівці з гумкою;
  • 12 шт. кольорових олівців;
  • пастельні олівці на 6 кольорів;
  • кольоровий папір;
  • папка-реєстратор;
  • стакан-непереливайка;
  • сумка для взуття;
  • пластикова чашка з контейнером;
  • брендований рюкзак пакет з гербом Полтави;
  • пластилін;
  • 6 фломастерів;
  • 3 пензлики;
  • 4 шкільних зошити;
  • Органайзер;
  • Блокнот А5 на 80 сторінок;
  • Дерев’яна лінійка;
  • Картки «лічи до 100».

Як роздавали набори першокласникам

Торік школярам почали вручати набори першокласників після 8 вересня. Через проблеми з тендером полтавська влада відтермінувала роздачу подарунків поки не завершила закупівельну процедуру.

Видання «Полтавщина» повідомляло, що також вчителі забирали у батьків набори першокласників, які віддали з нагоди Дня знань. Усього набори отримали 3 тисячі учнів. Від урочистих лінійок та церемоній вручень у День знань у Полтаві відмовилися, адже існує ракетна небезпека.

Напередодні Департамент освіти Полтавської міської ради замовив 3 тис. 200 набори для першачків. Канцелярію для школярів оцінили у 2 млн 864 тис. грн.