Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

(Автор – Sergi Mykhalchuk)

Октябрський районний суд Полтави продовжив запобіжний захід у вигляді тримання під вартою колишнього військовослужбовця та учасника бойових дій до 24 жовтня.

З ухвали відомо, що він перебуватиме у камері тимчасового тримання.

З 24 лютого до 1 березня чоловік підшуковував у Лубнах можливості для переходу на бік ворога (вступу на військову службу до зс рф) в умовах воєнного стану.

Про це відомо з ухвали Октябрського районного суду Полтави. Підозрюваний перебуває під вартою й 1 липня суд продовжив запобіжний захід до 29 серпня.

Для вчинення державної зради, він вів перемовини із росіянином з Грозного, який перебуває на непідконтрольній території у незаконних формуваннях «ДНР». Умови переходу на бік ворога обговорювали з останнім через соціальну мережу «Однокласники». Про це обвинувачений повідомив своєму сину у месенджері Viber, який перебуває у Республіці Білорусь у Мінську.

Слідство вважає, що цей чоловік здійснив підготовку до державної зради – переходу на бік ворога в умовах воєнного стану. Для цього придбав 1 корпус гранати РГД-5 та 1 УЗРГМ  та запал до неї. Чоловік  ховав їх під матрацом ліжка. 11 березня вдома у підозрюваного у зраді провели обшуки й вилучили незаконні боєприпаси.

Житель Лубен обвинувачується у вчиненні злочинів тяжкого та особливо тяжкого, характеру, за один з яких передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від 12 до 15 років.

Loading...