29 березня Марина Ширмовська вийшла з місця роботи за адресою: Полтава, вул. Соборності, 46В, (навпроти стадіону «Ворскла»), і з того часу місце її знаходження залишається невідомим.

Оперативники встановили, що після того, як жінка вийшла з роботи, її підвезли автомобілем на вул. Половка, 74-Е  (в районі промбази між Полтавою й Супрунівкою). Там вона вийшла і саме в цьому місці загадково зникла. Станом на 16 липня, поліція намагається встановити, що трапилося з Мариною Ширмовською надалі. Усі можливі версії поліції опрацьовуються, але їх не розголошують. Про це ЗМІСТу розповів речник поліції Полтавщини Юрій Сулаєв. 

Над пошуками працюють слідчо-оперативні групи по всій Україні. Нових фактів про зникнення жінки не має.

Нагадаємо, ЗМІСТ писав, зовнішні прикмети Марини Ширмовської:  на вигляд 40 років, жінка має зріст 162 см. Марина Ширмовська – середньої тілобудови, має чорне довге волосся, карі очі. У день зникнення була одягнута в пальто бежевого кольору з червоними вставками, чорні замшеві чоботи до колін, сукню темно-зеленого кольору з хомутом. При собі мала чорну сумку, сережки та кулон зі срібла із зеленими камінцями.

У разі наявності будь-якої інформації про місце знаходження Марини Ширмовської поліція просить негайно за телефонами: 099-339-45-71, 050-780-92-53 або 102.

Loading...