Сільрада під Полтавою заявила, що купила авто за 1,7 мільйона гривень військовим

Фото – Щербанівська сільська рада
Днями Щербанівська сільська рада придбала автомобіль Skoda Kodiaq 2023 року випуску.
18 грудня біля будівлі виконавчого комітету зібралися близько 10 людей. Учасники протесту прийшли, щоб з’ясувати навіщо купують автомобіль з круїз-контролем, підігрівом сидіння та цифровим дисплеєм. Про це повідомляє «Суспільне Полтава» 18 грудня.

Голова Щербанівської громади Ігор Процик пояснив, що авто придбали на потребу військової частини.
Що відомо про автомобіль, яке придбала Щербанівська сільська рада
Виконавчий комітет Щербанівської сільської ради оголосив тендер на купівлю легкового автомобіля. За результатами торгів перемогло ТОВ «Автоцентр-Полтава», який поставить авто за 1 млн 749 тис. грн.
Авто має відповідати затребуваним характеристикам:
- кольору мілітарі або будь-якого неяскравого;
- рік випуску – не раніше 2023 року;
- двигун дизельний, не менше 2.0 TDI;
- автоматична коробка передач;
- фронтальні та бічні подушки безпеки водія і переднього пасажира;
- круїз-контроль;
- камеру заднього огляду;
- сидіння з підігрівом;
- пакет «Погані дороги»;
- цифровий дисплей;
- дзеркало заднього огляду з автозатемненням, датчиком дощу та LIGHT ASSIST тощо.
«Автоцентр-Полтава» до 18 грудня доставить сільраді сірий повнопривідний автомобіль Skoda Kodiaq 2,0 TDI/147kW 7 DSG 4×4 2023 року. Авто відповідає затребуваним характеристикам, має гарантію на чотири роки або 90 тис км пробігу.
ЗМІСТ намагався зв'язатися з Ігорем Проциком, але безуспішно.