vrlvlfb6mnwcbuhv

Будівельники вже вирівняли поверхню та засипали її щебенем. Тепер територію майбутнього скейт-парку мають заасфальтувати та встановити фігури для катання.

Будувати скейт-парк за адресою вул. Героїв Сталінграду, 1В розпочали 1 травня. Спочатку будівельники ТОВ «Будімперія 2017» засипали територію піском та вирівняли поверхню. Потім її засипали щебенем та встановили бордюри навколо майданчика. Станом на 29 травня, залишилося заасфальтувати майданчик та встановити спеціальні фігури. Про це повідомив автор ідеї скейт-парку Євген Марченко.

Фігури для скейт-парку виготовить підприємство Rightpark. Усі елементи коштують близько 500 тис. грн. Майданчик матиме такий вигляд: 

Фігури, які встановлять у скейт-парку

«Виробник повідомив, що фігури можуть виготовити на початку серпня. У найкращому випадку, це – кінець липня. У середині серпня, я думаю, цей скейт-парк уже буде добудовано. Є 2 основні моменти будівництва: заасфальтувати майданчик та вмонтувати фігури», — сказав Євген Марченко.

Нагадаємо, «Скейт-парк» — це великий проєкт «Бюджету участі», за який 2018 року проголосували 786 полтавців. На будівництво парку виділили 1,3 млн грн. Договір на проєктні роботи Управління капбудівництва міськвиконкому підписало 25 лютого з Олександром Нижником.

Пізніше, 24 березня, управління уклало договір на будівництво скейт-парку з ТОВ «Будімперія 2017». Підрядник має виготовити майданчик і встановити на ньому спеціальні фігури для катання на скейтах, велосипедах, роликах і самокатах.

Встановили паркан
Loading...