FWPo4JgYiofXwMvh

Для реалізації проєкту «Скейт-парк» полтавського «Бюджету участі» уже виділили земельну ділянку та чекають на автора, щоб узгодити окремі елементи.

Чіткого дедлайну завершення робіт над створенням скейт-парку немає. Про це повідомив на засіданні робочої групи з питань реалізації «Бюджету участі», 6 лютого, начальник управління капітального будівництва Володимир Годня.

За його словами, наразі жодних перепон у створенні скейт-парку немає, тому він нарешті з’явиться у Полтаві. Пригадаємо, що «Скейт-парк» – це великий проєкт «Бюджету участі», за який у 2018 році проголосували 786 полтавців. Його загальна вартість – 1, 4 млн грн.

Володимир Годня

Якщо проєкт «Скейт-парк» планують повністю завершити цьогоріч, то «Вуличну арену» виконають тільки на половину. За словами голови робочої групи Вадима Сороки, загальний кошторис «Вуличної арени» зараз 3 млн 125 тис. грн тому його реалізовуватимуть на половину:

«Спробуємо втілити хоча б половину "Вуличної арени" у 2020 році. Це зробимо за 1,4 млн грн. Автор проєкту уже погодився на це, а у наступному "Бюджеті участі" можна буде спробувати виграти реалізацію другої половини проєкту. Наразі це єдиний вихід».

Вадим Сорока

На сайті міськради повідомляють, що вартість «Вуличної арени» сягає 2 млн 800 грн.

Як виявилося, однією з причин затягнення реалізації проєкту стало те, що УКБ не зверталося до депутатської комісії з проханням винести на сесію питання про виділення коштів. За словами члена робочої групи Олександра Глазова, управління має до 7 лютого подати заявку, щоб на проєкт виділили кошти:

«Першим питанням були стадії реалізації вуличної арени і скейт-парку. У ході дискусії, Годня хотів усіх ввести в оману про те, що робоча група має звернутися до депутатської комісії. Після цього, вносять зміни до бюджету і на сесії ці кошти виділяють. Управління замовляє проєктно-кошторисну документацію і втілюють проєкт».

Олександр Глазов

Автор проєкту «Вуличної арени» Павло Нагорний каже, що на умови реалізувати тільки половину проєкту він погодився ще восени. Мовляв, краще половина, аніж нічого. Павло Нагорний з Євгеном Марченко навіть раніше записали відео про те, що міська влада затягує процес встановлення скейт-парку та сучасного спортивного майданчика.

Павло Нагорний

Також на цьому засіданні управління мали би прозвітувати про стан реалізації усіх проєктів «Бюджету участі», але цього ніхто не зробив.

Раніше ЗМІСТ аналізував проблеми полтавського «Бюджету участі».

Loading...