Оля Цибульська у Полтаві
Оля Цибульська у Полтаві

(Фото – poltava365.com)

З нагоди відзначення Дня міста у Полтаві виступила співачка Оля Цибульська. Це коштувало 324 тис. 115 грн.

Про це відомо з відповіді Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради на запит ЗМІСТу.

До Дня міста також відбулося покладання квітів до Вічного вогню. На це витратили 19 тис. 735 грн. Вручення міської премії імені Володимира Короленка коштувало 26 тис. 325 грн, а концертна програма для людей поважного віку «Зустріч у стилі ретро» обійшлася у 4 тис. 311 грн.

Виготовлення та встановлення інформаційного кварталу на вул. Соборності коштувало 9 тис. грн, а за концерт «Полтава в кожному з нас» (без урахування виступу Олі Цибульської) заплатили 52 тис. 200 грн. На концерті виступили Cellovechno band, Special Chic, Jazz Therapy Band, Masazh, Моrя.

Торік світлове шоу на День міста коштувало Полтаві 250 тис. грн. Воно тривало кілька годин. На світловому шоу представили різні орнаменти полтавської вишивки. Їх спеціально добирали з нагоди свята. Переглянути шоу можна було на будівлях Кадетського корпусу, міськради та школі мистецтв.

Тоді Для містян підготували музей просто неба, де показали історію міста в документах та фотографіях. Також працювала музична платформа «Моя Полтава в моєму серці» на вулицях міста.

Loading...