Скільки порушень карантину було у громадському транспорті Полтавщини: статистика за рік

Джерело – Полтавська ОДА
У 2021 році фахівці провели 150 перевірок транспортних засобів на дотримання карантинних норм.
Про це повідомили в Полтавській обласній державній адміністрації 14 січня.
Обласна робоча група проводила перевірки на автобусних зупинках та автостанціях в межах території Полтавської області.
За 2021 рік було перевірено близько 5 тис. автобусів та маршруток. Через порушення карантинних вимог склали 265 актів.
Фахівці перевіряли:
- наявність в салоні транспортного засобу інформаційних матеріалів про необхідність використання засобів індивідуального захисту для користування автомобільним транспортом;
- наявність у транспортному засобі інформаційних матеріалів для пасажирів про заходи профілактики коронавірусної хвороби;
- наявність у водія респіратора або захисної маски;
- кількість пасажирів не більше, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на цей транспортний засіб.
Також перевіряли наявність необхідних документів на обслуговування маршрутів, технічний стан та стан аптечок і вогнегасників.