Слідчі перевірять факти списання держкоштів Службою автомобільних доріг Полтавщини

Учора, 27 вересня, в приміщенні Служби автодоріг Полтавщини провели слідчі дії.
Зокрема, правоохоронців цікавила документація, яка стосувалася дорожніх робіт, які проводили в 2012-2014 роках. Безпосередньо в рамках проведення чемпіонату з футболу Євро-2012.
Як повідомляє прес-служба САД в Полтавській області, протягом цього періоду підрядні організації виконували дорожні роботи, але вони не були оплачені. У результаті слідчих дій, перевірили та вилучили усі необхідні документи.
Постановами ж Кабміну № 498 «Деякі питання використання коштів, залучених у попередні роки під державні гарантії Державним агентством автомобільних доріг» та від № 303 «Деякі питання використання році коштів, залучених у попередні роки під державні гарантії Державним агентством автомобільних доріг» передбачена оплата виконаних робіт.
Нагадаємо, учора правоохоронці виявили списання державних коштів Службами автомобільних доріг у 15 областях України, серед яких і Полтавщина.