Солдати відпрацювали на Полтавщині ведення вогню зі стрілецької зброї (ФОТО)

Територіальна оборона Полтавщини продовжує військові навчання. У межах них відпрацювали вправи з ведення вогню зі стрілецької зброї з різних положень.
Про це повідомили у теробороні 27 вересня:
«Підготовлений солдат – підготовлене відділення - підготовлений взвод і рота. В результаті батальйон готовий до виконання завдань за призначенням. Тренуємось, підвищуємо свою майстерність, готуємось бити ворога».



Підготовка військовослужбовців територіальної оборони продовжується систематично, тому захисники поліпшують навички та вміння в польових умовах. Окрім пістолета Макарова та автомата Калашникова відпрацювали стрільби з кулемета та АГС. Військовослужбовці виконували тактичну вправу пересування зі стрільбою з автомата по нерухомих цілях зі зміною позицій.
Військові інструктори навчали особовий склад переміщуватися під час бою, вибирати позиції, працювати в парі, групами, відділеннями тощо. Усі тактичні питання для ефективного засвоєння відпрацьовували по кілька разів.
Бійці навчилися вибирати позиції та організовувати укриття для особового складу та техніки, тренувалися розпізнавати замасковані мінні пастки, розтяжки.