СПіЧ: у Полтаві відбудеться ніч поезії та співів

81b5dF65QDFmhJr7

22-го грудня Українська академія лідерства запрошує полтавців на мистецький вечір співів і читань. Точніше, не вечір, а цілу ніч. Прийматиме гостей офіс ГО «Нова Полтава» (вул. Котляревського, 6).

«Н-І-Ч. Коротка, але змістовна. Темна, але творча. Зимова, але тепла», – інтригують організатори.

СПіЧ – це співи, поезія та читання. У програмі декламація поезії та короткої прози, авторських і просто улюблених творів, виступи музичних гуртів, інтерактиви, кава-брейки та сюрпризи. Дійство розраховують на цілі 10 годин: із 21-ї години 22-го грудня до 7-ї ранку 23-го.

Щоб потрапити на СПіЧ, треба завчасно зареєструватися за посиланням https://goo.gl/forms/4a8TSBSLFzee7EGP2

Афіша заходу

Організатори закликають:

«Виходь за межі, розширюй зону комфорту, заявляй про себе, будь яскравим, знаходь однодумців, твори платформу для творчої молоді Полтави разом з нами!»

За словами координатора СПіЧу Костянтина Ічка, подібний проект органузовують у Харкові з 2015-го року під брендом «Ніч Поезії».