Справа побиття журналіста Ярослава Журавля: Чередніченко знову не прийшов, бо консультує Зеленського

Автор: Віталій Крицький, 16 квітня, 11:03

Фото: Сергій Чередніченко консультує Володимира Зеленського (обкладинка Юлії Деркач)


Сьогодні, 16 квітня, у Київському райсуді Полтави не відбулося чергове засідання у справі побиття журналіста Ярослава Журавля.

На засідання мав з’явитися свідок Сергій Чередніченко, але його знову не було. Чередніченко надав суду письмове пояснення, де повідомив, що не зможе прибути на засідання, оскільки у нього «заплановане відрядження в Київ в якості консультанта та дорадчої особи для проведення другого туру виборів на користь кандидата Зеленського Володимира Олександровича».

«Хочу запевнити, що я не переховуюся від суду. Зобов’язуюсь з’явитися після 22 квітня», – зазначив Чередніченко у заяві.

Суддя Калько

У зв’язку з цим суд прийняв рішення відкласти розгляд справи і викликати свідка Чередніченка на наступний допит.

Чергове судове засідання має відбутися 6 травня о 13:30.

Нагадаємо, справу про побиття журналіста передали до суду 29 серпня. За нанесення умисного тілесного ушкодження середньої тяжкості законодавство (ст. 122 ККУ) передбачає до трьох років позбавлення волі. 

18 травня прибічники місцевого очільника Соціалістичної партії Сергія Чередніченка в його офісі зламали щелепу журналісту інтернет-видання «Трибуна» Ярославу Журавлю. За словами постраждалого, він разом із місцевим активістом Дмитром Демусом прийшли до соціалістів через попередні погрози Демусу. Удари Журавель отримав миттєво, після прохання не лаятися. Сам Сергій Чередніченко зазначає, що обидва «гості» – провокатори. Наступного дня назвали імена ймовірних нападників – Антон Пазенко та Михайло Алоєв.

Раніше на судовому засіданні ще один сідок зі сторони обвинувачення змінив свої покази. Попередньо від них відмовився активіст «СПУ» Дмитро Коваль.

Сам потерпілий Ярослав Журавель прогнозує, що суд дасть обвинуваченим умовний термін.

Опублікована: 16 квітня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація