Стала відома дата перенесення «Коффішки» з центральної вулиці Полтави

Автор: Вікторія Баберя, 10 вересня, 11:05

Фото: Стала відома дата перенесення «Коффішки» (фото - poltava.to)


За словами заступниці міського голови Тетяни Юрченко, питання з перенесенням МАФу вирішиться до Дня міста Полтави – 23 вересня.

Про це вона повідомила ЗМІСТу у вівторок, 10 вересня:

«Ми визначилися щодо дедлайну – до 23 вересня, плюс-мінус кілька днів. Але місце розташування поки що не визначене. Зрозуміло, що це буде не на центральній частині вулиці Соборності, але точно в центральній частині міста. Адже раніше цей підприємець мав все-таки дозвіл на розташування та паспорт прив’язки».

Власнику були запропоновані варіанти, але він поки що вагається, оскільки деякі можливі місця розташування його не влаштовують. Саме тому питання з перенесенням «Коффішки» затягнувся із серпня і до вересня.

«Якщо власник не захоче переносити – це вже питання до нього. Ми вже вручили припис, винесли рішення на демонтаж. Якщо не дійдемо консенсусу, то власнику доведеться взагалі прибрати споруду», – пояснила Тетяна Юрченко.

Нагадаємо, про намір демонтувати МАФ заговорили ще в березні 2019-го. Тоді депутат міської ради Вадим Ямщиков повідомляв, що МАФ приберуть до кінця літа. За його словами, «Коффішку» планували прибрати раніше, але у зв’язку з відстроченням реконструкції вулиці Соборності, на якій вона знаходиться, строки демонтажу також перенесли до завершення договору оренди МАФу.

Документ був дійсний до 22 липня 2019 року та не подовжений у відповідності до вимог діючого законодавства України. Тож, 29 липня Інспеція по контролю за благоустроєм видала припис на демонтаж і прибрати з вулиці Соборності «Коффішку» ФОП Володимир Калітєєвський мав до 10 серпня. 

Причина демонтажу – закінчення строку дії паспорту прив'язки №01-10-17/1841-897, виданого 18 вересня 2013 року управлінням з питань містобудування та архітектури виконавчого комітету Полтавської міської ради підприємцю.

Опублікована: 10 вересня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація