Суд оштрафував депутата-лицаря за його «залізного коня»

Автор: Каріна Тютюнник, 2 жовтня, 12:19

Фото: Депутата облради Сергія Гамзу оштрафували за порушення вимог фінансового контролю (Джерело - sud.ua)


Октябрський районний суд зобов’язав депутата Полтавської облради Сергія Гамзу сплатити 1700 грн штрафу за те, що він не вказав у декларації свій позашляховик.

29 вересня в приміщенні Октябрського районного суду Полтави відбулося засідання по справі Сергія Гамзи. Депутат облради не задекларував придбаний у квітні Mercedes-Benz G 500, 2001 року випуску, це є правопорушенням вимог фінансового контролю, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.

Оскільки Сергій Гамза вперше притягується до адмінвідповідальності, то суд призначив йому покарання у вигляді штрафу розміром 1700 гривень (сто неоподатковуваних мінімумів доходів громадян).

Mercedes-Benz G 500 (Джерело - st.gde-fon.com)

Також, згідно з постановою, суддя Анатолій Савченко зобов’язав стягнути з депутата на користь держави 320 гривень судового збору.  

Сергій Гамза – депутат облради від «Опозиційного блоку», підприємець, згідно з РБК-Україна, комерційний директор ТОВ «Підприємство «Захист прав інвалідів». У його декларації вказано, що і дружина, і донька також працюють в цій організації.

У контактній інформації реєстру Мін’юсту, зазначено, що Гамза зареєстрований в кімнаті гуртожитку в м. Кременчук.   

Цікаво, що від 13 травня 2006 року депутат-порушник є кавалером Ордену Святого Станіслава V ступеня.

Сергій Гамза на врученні нагороди (Джерело - ioss.org.ua)

Як повідомляє прес-служба Ордену, Сергію Івановичу Гамзі вручили Рицарський Хрест за вагомі досягнення у зміцненні добробуту народу України, у розвитку вітчизняної економіки, організації ефективного конкурентоспроможного виробництва та вагому добродійну діяльність.

Поруч з полтавським депутатом у списку кавалерів Ордену Йосип Кобзон, Дмитро Табачник, Леонід Кравчук, Таїсія Повалій, Ольга Сумська, Лілія Подкопаєва, Михайло Поплавський та ще як мінімум з десяток чиновників, зірок і силовиків.

Довідка

Орден Святого Станіслава – одна з найдавніших польських нагород. 1831 року орден Святого Станіслава був введений у російську нагороджувальну систему.

1990 року цей орден отримав статус громадського, яким може бути нагороджена будь-яка людина.

У травні 1999 року Міністерство юстиції України зареєструвало українське відділення «Ордена святого Станіслава», а у квітні 2001 року воно було перереєстровано як громадська організація «Асоціація кавалерів Ордена святого Станіслава».

Опублікована: 2 жовтня 2017


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація