Костянтин Жеваго
Костянтин Жеваго

Джерело – Українська правда

Потрібні французькому судові документи надали запізно, тому засідання перенесли.

Про це 2 лютого повідомили у виданні Le Dauphiné libéré, пише «Громадське».

У четвер, 2 лютого, мільярдер Костянтин Жеваго мав виступити у слідчій палаті апеляційного суду у Шамбері. Однак засідання перенесли на 16 березня, бо надані стороною захисту документи надійшли надто пізно. Щоб їх могли розглядати у суді, потрібна обробка та переклад для всіх сторін.

Нагадаємо, Костянтина Жеваго оголосили в розшук за підозрою в розтраті коштів, пов’язаних зі зникненням 113 млн доларів із нині збанкрутілого банку «Фінанси та Кредит». Бізнесмена затримали 27 січня у Куршевелі за запитом ДБР України. Деякий час він перебував під вартою.

5 січня стало відомо, що суд у Шамбері звільнив підприємця під заставу в мільйон євро до наступного слухання про його екстрадицію. Після погодження судом запиту про заставу Жеваго повинен передати владі свої два паспорти, тричі на тиждень з’являтися до місцевої поліції та відповідати на судові виклики.

Пізніше дату засідання перенесли на 19 січня, бо адвокати Костянтина Жеваго та сторона обвинувачення попросили більше часу для розгляду справи.

Раніше ЗМІСТ писав, що під час інтерв’ю телеканалу «Еспресо» мільярдер Костянтин Жеваго розповів, що його справа є замовною, а українська влада зацікавлена в його активах. Також він сказав, що не вважає себе олігархом. 

Loading...