Костянтин Жеваго
Костянтин Жеваго

Джерело – «Ліга. Досьє»

Мільярдер говорить, що його справа є замовною, а українська влада зацікавлена в його активах, тому їх заарештували ДБР та Печерський суд. При цьому, правоохоронці повідомляли, що дотримуються вимог законодавства під час розслідування, що суперечить заявам Жеваго.

Про це 12 січня він розповів під час інтерв’ю телеканалу «Еспресо».

Олігарх розповів, що його компанія однією із перших в Україні почала котуватись на Лондонській біржі акцій, перед тим здобувши перший публічний продаж акцій. За його словами, це вказує на законність та прозорість активів. 

Раніше Костянтина Жеваго оголосили в розшук за підозрою в розтраті коштів, пов’язаних зі зникненням 113 мільйонів доларів із нині збанкрутілого банку «Фінанси та Кредит». 27 грудня за запитом ДБР України його заарештували й відтоді він перебував під вартою. 

5 січня стало відомо, що суд у Шамбері звільнив підприємця під заставу в мільйон євро до наступного слухання про його екстрадицію. Після погодження судом запиту про заставу Жеваго повинен передати владі свої два паспорти, тричі на тиждень з’являтися до місцевої поліції та відповідати на судові виклики.

Нагадаємо, що дату засідання перенесли на 19 січня, бо адвокати Костянтина Жеваго та сторона обвинувачення попросили більше часу для розгляду справи. Олігарх заперечував будь-які правопорушення та відмовляється від запиту про його повернення в Україну. 

Loading...