(Фото ЗМІСТу)

Комунальне підприємство «Полтаваелектроавтотранс» зняло 3 автобуси з маршруту «Центр-Огнівка». Вони працювали за додатковими угодами, тому тепер на маршруті працює 1 автобус від комунальників.

Про це ЗМІСТу 17 травня розповів керівник підприємства Євгеній Зайцев.

За його словами, «Полтаваелектроавтотранс» по 5 маршруту підприємство мало договір, бо виграло конкурс на 1 машину. Після цього уклали додаткову угоду на 3 машини, які працюватимуть на маршруті:

«Розумієте, це була додаткова угода. І зараз ми не маємо технічної можливості випускати автобуси. Коли я звернувся з проблемами до влади, то ми знайшли порозуміння і мені погодили додаткову угоду розірвати, тому сам я такі речі не роблю. Аналітика є по пасажирам. Там непогані були маршрути».

Попри велику кількість користувачів транспорту, «Полтаваелектроавтотранс» не зможе там працювати на додаткових автобусах доки у Полтаві не зросте вартість проїзду у громадському транспорті. Кількість автобусів скоротили на маршруті «Центр-Огнівка» через те, що на інших маршрутах працює всього по 1 автобусу.

Тролейбуси ж працюють на маршрутах без кількісних змін.

Раніше видання «Полтавщина» писало про перспективу передачі комунальних автобусів в оренду приватному перевізнику. Для цього потрібно тільки внести зміни до статуту підприємства. Поряд з цим, міський голова Полтави Олександр Мамай сказав, що таких планів у місті немає, але через 2 тижні після цієї заяви у «Полтаваелектроавтотрансу» звільняються 3 автобуси.

Loading...