The hand overturns calendar sheet isolated on white background
The hand overturns calendar sheet isolated on white background

The hand overturns calendar sheet isolated on white background

До Міжнародного жіночого дня та Дня праці українці матимуть по 4 вихідні. Таке рішення прийняв Кабінет Міністрів для раціонального використання робочого часу. На початку року уряд прийняв рішення про перенесення робочих днів. За словами Кабміну, це має сприяти святкуванню 8 березня — Міжнародного жіночого дня, 1 травня — Дня праці, 28 червня — Дня Конституції […]

До Міжнародного жіночого дня та Дня праці українці матимуть по 4 вихідні. Таке рішення прийняв Кабінет Міністрів для раціонального використання робочого часу.

На початку року уряд прийняв рішення про перенесення робочих днів. За словами Кабміну, це має сприяти святкуванню 8 березня — Міжнародного жіночого дня, 1 травня — Дня праці, 28 червня — Дня Конституції України, 25 грудня — Різдва Христового та 1 січня — Нового року. А також дасть змогу громадянам заздалегідь планувати час відпочинку.

Мова йде про перенесення робочих днів з:

  • п’ятниці 9 березня на суботу 3 березня;
  • понеділка 30 квітня на суботу 5 травня;
  • п’ятниці 29 червня на суботу 23 червня;
  • понеділка 24 грудня на суботу 22 грудня;
  • понеділка 31 грудня на суботу 29 грудня.

Рішення стосується працівників підприємств, установ та організацій, яким установлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними (субота і неділя). Незмінним залишиться графік роботи органів Пенсійного фонду, “Укрпошти”, Державної казначейської служби та банківських установ. Спеціальний режим роботи банків у зазначені дні встановлює Національний банк.

Перенесення робочих днів не спричинить зменшення тривалості робочого часу впродовж року, зазначають у Кабміні.

Мер Полтави Олександр Мамай також видав розпорядження про перенесення робочих днів з урахуванням рішення Кабінету Міністрів. Однак документ стосується лише працівників апарату міської ради та її виконавчого комітету.

Loading...