У 32-річної військової медикині з Полтави виявили рак крові

Анастасія Жмайло
Анастасія Жмайло

Фото з особистої сторінки полтавки у фейсбуці

Анастасія Жмайло – медикиня 17-ї Полтавської бригади НГУ «Рейд». На неї чекає складне та дороговартісне лікування, трансплантація.

Нині військова медикиня потребує допомоги у лікуванні, повідомили Анастасія Жмайло на власній сторінці у фейсбуці 25 квітня та 17-а бригада.

У 2021 році полтавці поставили діагноз: ідіопатичний мієлофіброз (рак крові). Жінка тривалий час лікувалася пігулками, проте у березні 2025 року жінка мала чергову консультацію, але вже у лікаря з трансплантації:

«Вирок: трансплантації не уникнути. Він давав мені час зібратися морально та фінансово підготувати до неї, але доля вирішила по-іншому. Після чергового аналізу крові, виявлені дуже великі зміни і не в мою користь. “Усе, більше часу немає, у понеділок починаємо”. Ці слава як сковорідкою по голові», – пише полтавка.

Нині військова медикиня потребує допомоги у лікуванні, повідомили Анастасія Жмайло на власній сторінці у фейсбуці 25 квітня та 17-а бригада.
Анастасія Жмайло Фото з особистої сторінки у фейсбуці

Медикиня звертається за допомогою, адже попереду на неї очікує складне та дороговартісне лікування й трансплантація. Реквізити для переказів: 5168752138370104 (картка Анастасії Жмайло).

ЗМІСТ писав, що 3-річний полтавець бореться з онкологією. 19 квітня у Кирила Короля виявили дві пухлини в головному мозку і ще дві у спинному. Хвороба почала прогресувати та поширюватися на інші ділянки.

Наразі Кирило Король перебуває в Києві. 23 квітня йому провели першу операцію для зняття набряку мозку. Попереду ще дві операції з видалення пухлин. Якщо оперативне втручання мине успішно, хлопчик проходитиме інтенсивну реабілітацію, а з 28 квітня – курс хімієтерапії та радіоопромінення.

Нагадаємо, що допомога також потрібна Олені Лазарєвій. Полтавці поставили діагноз – фолікулярна лімфома 3b ступеня.

Наразі жінка потребує щонайменше шести курсів хіміотерапії, реабілітації, можливо трансплантації кісткового мозку. Враховуючи високу вартість лікування, жінка не має змоги самостійно покрити всі витрати, тому оголосила збір коштів.

Загальна мета збору – 300 тис. грн, із яких вдалося зібрати 4 тис. грн. Допомогти Олені Лазарєвій можна за переказом на монобанку за посиланням, або на картку за номером: 4149499181484807.