2pht442nzzlyl0f7

64 книги-новинки українських та зарубіжних авторів чекають читачів у бібліотеці на Європейській, 141.

Про це повідомили співробітники бібліотеки-філіалу №4 Полтавської міської централізованої бібліотечної системи в неділю, 26 липня.

Крім того, для читачів влаштовують захід «День нової книги-онлайн».

Для участі в ньому потрібно перейти за посиланням де в спеціальному блозі від бібліотекарів можна познайомитися з новими книгами та вибрати ті, які сподобаються для читання.

Повідомити про свій вибір можна на електронну пошту poltbibl4@gmail.com, або ж 29 липня за телефоном 54-42-91. У цей день працюватиме гаряча лінія, на якій нададуть консультації та поради  бібліотекарі та волонтери.

Крім того, на рахунку працівників полтавських бібліотек  такі вдало впроваджені проєкти, як участь  у партнерстві з УБА проєкті світового масштабу,  реалізованому Фундацією Білла та Мелінди Гейтсів – «Бібліоміст». 

Усього, за останні 5 років, реалізували 10 міжнародних проєктів (малих і великих грантів) та  місцевий проєкт Бюджету участі 2017 року.

Щорічно міські бібліотеки відвідує понад 51 тисяча мешканців Полтави.

Нині бібліотеки централізованої системи мають добірку творів сучасних українських та полтавських літераторів, фонд постійно оновлюється новинками світової та вітчизняної літератури.

Також, вони є осередками спілкування творчих людей: письменників, художників, музикантів. Працівники бібліотек підтримують контакти з державними установами та громадськими організаціями міста, творчими спілками Полтави й області.

У бібліотеці на Європейській можна взяти понад 60 нових українських книжок
Loading...