У Криму пролунали вибухи на військовому аеродромі: що відомо нині

9 серпня у районі Новофедорівки неподалік Сак пролунали декілька вибухів.

У різних телеграм-каналах повідомляють про дим в районі аеродрому російських окупантів. Повідомляють, що горять склади з боєприпасами та злітна смуга. Також вибухи прокоментував народний депутат України Олексій Гончаренко.

Очевидці повідомили про хмари диму в районі аеродрому військ держави-терориста Росії. За словами очевидців, горять склади з боєприпасами та злітна смуга у Новофедорівці. Перший вибух пролунав близько 15:20, всього повідомляють про десять.

Новофедорівка знаходиться на березі Чорного моря, неподалік міста Саки на західному узбережжі Криму. Там знаходиться військовий аеродром та полігон Міністерства оборони Росії. Ймовірно з обстріляного аеродрому злітали літаки, які атакували ракетами Україну.

Російська пропаганда вважає, що саме так працюють їхні сили протиповітряної оборони. Ймовірно з обстріляного аеродрому злітали літаки, які атакували ракетами Україну.

Наразі повідомляють, що велика кількість карет швидкої допомоги їде у бік Новофедорівки із Євпаторії. Люди намагаються залишити регіон та влаштовують затори.