У Мінрегіоні погодили проєкти для економрозвитку Полтавщини

Автор: Анастасія Добряк, 30 червня, 16:55

Фото: У межах регіонального розвитку хочуть вкладати пгроші в проєкти для розбудови спортивної інфраструктури (Фото – тг-канала «Великого будівництва»)


Здебільшого проєкти пов’язані з розвитком медицини, освіти, культури та спортивної інфраструктури.

На реалізацію 37 ініціатив в області спеціальна комісія розподілила кошти з держбюджету, але в Мінрегіону ще очікують на затвердження переліку в Кабміні. Про це повідомила начальниця відділу зовнішньоекономічної діяльності та супроводу проєктів Департаменту економрозвитку ПОДА Олена Снитко.

За її словами, 20 із 37 проєктів спрямовані на покращення умов та обладнання у медзакладах області. Інші проєкти мають покращити освітні та культурні послуги на Полтавщині, посприяти розбудові спортивної інфраструктури.

Усього в Мінрегіоні схвалили близько 900 проєктів по всій країні. Їхня реалізація обійдеться більш ніж в 1,2 млрд гривень. Це розвиткові проєкти, які по суті є підтримкою регіонального розвитку. За словами очільника Міністерства розвитку громад Олексія Чернишова, на втілення ініціатив витратять 80% субвенції на міністерство, що розподіляється між областями.

Нагадаємо, раніше Олексій Чернишов приїздив до Полтави. У межах візиту він хотів побачити на якому етапі наразі реалізація програми «Велике будівництво» та оцінити стан готовності Полтавщини до боротьби з поширенням коронавірусу.

Також, нещодавно уряд погодив перспективний план Полтавщини, який затвердили у Мінрегіоні. ЗМІСТ висвітлював позиції очільників ОТГ як згодні, або не згодні з планом і писав про больові точки плану.

Опублікована: 30 червня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація