Фото – realnilubny.com.ua

Виконавча влада Лубенської міської ради розриває договори з перевізниками. Раніше вони відмовилися виходити на маршрути через незатвердження підняття тарифу на проїзд.

Про це повідомили на позачерговому засіданні виконавчого комітету Лубенської міської ради 29 листопада. Договори з перевізниками розривають через порушення умов угод про організацію перевезення пасажирів на маршрутах по Лубнах.

«У зв’язку з тим, що перевізники відмовилися і нічого не роблять із тим, щоб покращити парк автобусів, які використовують для пасажирських перевезень, ми розпочнемо процедуру розірвання з ними договорів», – повідомив Лубенський міський голова Олександр Грицаєнко.

Юридичний відділ Лубенської міськради розпочне процедуру розірвання договорів з місцевими перевізниками Олександром Тараненком та Дмитром Воликом. Загалом з ними укладені три договори на 11 маршрутів.

Рішення розірвати угоди з перевізниками підтримали всі присутні на засіданні члени виконкому.

Орієнтовно для проведення нового конкурсу перевізників та відновлення перевезень у громадському транспорті в Лубнах потрібно 2 місяці.

Також на розгляд виконкому повторно винесли проєкт рішення про затвердження нового тарифу на проїзд в розмірі 10 грн, однак його не підтримали.

Нагадаємо, що 25 листопада перевізники у Лубнах оголосили безстроковий страйк і не випустили автобуси на маршрути через те, що виконавча влада не затвердила підняття тарифу на проїзд з 8 до 10 грн.

Loading...