kypuporh6fbsk0fj

Рівно о 12-й годині була призначена виписка евакуйованих з Уханя людей, які перебували в Нових Санжарах на обсервації – їх зустрів Арсен Аваков.

Разом з очільником області Зеленський разом Олегом Синєгубовим зустрінуть їх у медцентрі «Нові Санжари» – їх уже чекають рідні та близькі, як з самого ранку чатують біля санаторію.

Пригадаємо, перед цим Зеленський був у Кобеляках – він слухав звіт очільника ОДА щодо стану об’єктів «великого будівництва».

Президент уже прилетів, його чекають біля медцентру

Загалом, на запитання журналістів, чи була готова Україна до обсервації, Зеленський прокоментував :

«Ми ж чесно кажемо? Україна не була готова до цього, бо таких випадків не було. Але дуже всі швидко об'єдналися, і ДСНС,  і голова обласної державної адміністрації... Не все було дуже добре в інших правоохоронних органах, які повинні були працювати (ви знаєте, що було штучне блокування). На жаль, цю  інформацію отримала Нацгвардія трошки пізніше, ніж заплановано, значить, хтось не доробив. У цілому, і Скалецька молодець, і заступники її».

Після цього він підійшов санаторію, привітав представників Нацгвардії, рятувальників і колектив медцентру.  Президент дякував лікарям, адміністрації, «Червоному Хресту», правоохоронцям:

«Бажаю вам здоров'я, хочу подякувати, що ви витримали ці два тижні, ви молодці, і журналістам, які були з вами. Хочу подякувати всій групі швидкого реагування. Окрема дяка Нацгвардії, окремо міністерству внутрішніх справ і міністру, окремо – голові обласної державної адміністрації, молодець, перевірила ця подія його. Нарешті можемо розуміти, що в цій області у нас точно міцний хлопець».

Після промови він обняв Зоряну Скалецьку – сказав, що не боїться.

Зеленський попросив всіх, хто зараз закінчив обсервацію, «побути трішки в Україні» – провести тут якийсь час, подорожувати. Також він привітав одного з обсервованих Євгена з днем народження – подарував йому годинник.

Фото на пам'ять
Фото з обсервованими

Про комунікацію (раніше селищна голова Нових Санжар Інна Коба казала, що не знала про приїзд евакуйованих з Китаю до медцентру) Зеленський відповів на короткому преспідході:

«По-перше, дуже багато людей, які попрацювали. Коли ми вже знайшли смс-ки, як вони розсилалися штучними організаціями типу виходимо, нам везуть заразу… По-перше, не треба лізти куди не треба лізти. Є для цього МОЗ, є Нацгвардія, є РНБО, є голова адміністрація, є люди, які забезпечують безпеку в регіоні. Ви бачите, 14 людей, всі заїхали, всі вийшли, всі здорові».

Після Нових Санжар Володимир Зеленський відвідає Полтаву, де поспілкується з представниками малого та середнього бізнесу.

Завтра, 6 березня, резидент і голова облдержадміністрації відвідають у Полтаві медичні заклади.

Loading...