На місці трагедії
На місці трагедії

(Фото – «Суспільне Полтава»)

Станом на 15:00 на вул. 23 вересня, де 65-річна жінка впала у 5-метрову яму, працює слідчо-оперативна група.

Поліціянти оглядають місце події й збирають докази на підставі яких будуть ухвалювати рішення щодо відкриття або не відкриття кримінального провадження.

Про це повідомив пресофіцер національної поліції Роман Грішин.

«Ми поспілкуємося зі слідством і зможемо дати відповідь чи буде відкриватися кримінальне провадження. Наразі правоохоронці працюють на місці події». 

Начальник відділу оперативного реагування Сергій Зубань каже, що провалля утворилося, ймовірно, через те, що підмило ґрунт.

Як пише телеканал «Суспільне Полтава», 65-річна жінка працювала двірничкою у комунальному підприємстві «ЖЕО №2». Там відмовилися коментувати ситуацію.

Що спричинило провал ґрунту, в якому загинула людина, станом на 15:40 не відомо. «Полтававодоканал» обстежує місце трагедії і фахівці підприємства з’ясовують де проходить мережа зливової каналізації та інші комунікації, які там можуть бути. Каналізаційний колектор у тому місці розташований на глибині понад 7 метрів, тому через цю глибину дізнатися про його стан технологічно складно. Наразі причина провалу ґрунту не відома. Про це повідомили у «Полтававодоканалі».

Loading...