У Полтаві безкоштовно роздавали «Мотиваційну каву»

Фото – telegraf.in.ua
Таким чином соціально відповідальний бізнес Полтави та Кременчука приєднався до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом.
Як повідомляє БО «Світло надії», акція «Мотиваційна кава» відбулася 24 березня, за ініціативи TBpeopleUkraine. Перехожі безкоштовно отримували гарячий напій, який подавали в паперових стаканчиках із відповідною інформацією.
Зокрема, на них розміщений QR-код. Просканувавши його камерою свого мобільного телефону, полтавці та кременчужани потрапляли на спеціальний сайт tbpeopleukraine.com, де розміщена різноманітна інформація та сервіси, які можуть допомогти подолати хворобу.
Мета акції «Мотиваційна кава» – формування толерантного ставлення до людей, яких торкнулась проблема туберкульозу та збільшення обізнаності населення про цю недугу.
Крім того, зараз триває місячник боротьби з туберкульозом, який БО Світло надії» проводить разом із Полтавський обласний клінічний протитуберкульозний диспансер, КП «Полтавський обласний центр громадського здоров'я Полтавської облради» та TBpeopleUkraine.
