photo_2021-04-29_14-27-38

ТОВ «Неоінжиніринг» виготовить проєкт реконструкції скверу пам’яті Героїв України на розі вул. Небесної Сотні та вул. Гагаріна з влаштуванням щогли-флагштоку для Державного Прапору України.

Це коштуватиме 570 тис. грн. Договір з проєктувальником уклали 11 травня.

ЗМІСТ писав, що ТОВ «Неоінжиніринг» було єдиним учасником торгів. Ця компанія запропонувала розробити проєкт 570 тис. грн, хоча обласна влада оцінила роботи у 700 тис. грн. До речі, торги оголошували двічі, адже перший тендер скасували, щоб змінити дані у документації. Після цього оголосили інші торги і визначили компанію, з якою планують укласти договір.

Проєкт замовив Департамент будівництва, містобудування та архітектури Полтавської облдержадміністрації. Підрядник, матиме виконати проєкт та експертизу документації до 24 червня. У проєкті передбачені:

  • влаштування споруди флагштоку Державного прапору України;
  • демонтаж постаменту;
  • благоустрій прилеглої території з урахуванням вимог Державних будівельних норм та інклюзивності (перекладання (відновлення) елементів покриття тощо);
  • освітлення території благоустрою та основи флагштоку;
  • встановлення малих архітектурних форм в межах території благоустрою.

Нагадаємо, що  висота  флагштока сягатиме 50 м, а розмір полотна – 12 на 8 м. Який мають вигляд флагштоки в інших містах можна дізнатися тут.

Loading...