NjA29V7HP68cwUFG

Сьогодні, 24 квітня, члени бюджетної комісії міськради рекомендували передати будівлю колишньої худшколи на баланс управління молоді та спорту Полтавського міськвиконкому. Остаточне рішення депутати мають ухвалити на черговій сесії міськради. Заступниця міського голови з гуманітарних питань Людмила Бойченко розповіла, що в будівлі екс-«художки», можливо, будуть різні молодіжні гуртки, або подібні альтернативи. Також Бойченко додала, що до […]

Сьогодні, 24 квітня, члени бюджетної комісії міськради рекомендували передати будівлю колишньої худшколи на баланс управління молоді та спорту Полтавського міськвиконкому. Остаточне рішення депутати мають ухвалити на черговій сесії міськради.

Заступниця міського голови з гуманітарних питань Людмила Бойченко розповіла, що в будівлі екс-«художки», можливо, будуть різні молодіжні гуртки, або подібні альтернативи. Також Бойченко додала, що до початку опалювального сезону міська влада має вирішити питання з проведенням опалення до споруди.

Депутат міської ради від «БПП» Андрій Матковський запевнив, що влада розглядає можливість обладнати школу сучасним електричним опаленням вже в цьому році:

«За новими нормами потрібно, щоб опалювальні котли були винесені за приміщення, але там неможливо це зробити, тому що це ділянка у власності облради Це довгий процес. Тому сьогодні ми розглядаємо, щоб через управління молоді замовити документацію й зробити сучасне електричне опалення. Обов’язково вирішимо це питання в 2019 році».

Нагадаємо, на бюджетній комісії 17 жовтня 2018 року депутати не рекомендували виносити на сесію міськради проект рішення передачі історичної будівлі колишньої художньої школи на баланс області. Натомість, члени комісії вирішили, що міська влада самостійно займеться ремонтом будівлі.

Тоді депутат від «БПП» Андрій Матковський зазначав у коментарі ЗМІСТу, що громадські організації зверталися з проханням зробити в цій будівлі музей полеглих у російсько-українській війні військовослужбовців або школу танців. Або, як варіант, повернути саму художню школу. Також Матковський говорив, що при формуванні бюджету на 2019 рік депутати врахують питання ремонту та реставрації колишньої художньої школи.

Проте в бюджеті на 2019 рік мова про виділення коштів на ремонт колишньої художньої школи поки не йде.

Зазначимо, восени 2015 року учнів-художників виселили з історичної будівлі на вул. Конституції, 2а. Офіційна причина – опалювальний котел художньої школи не відповідав законодавчим нормам. Згодом учні відновили навчання в приміщенні по вул. Алмазна, 2а.

Loading...