0jlv4v7mrjykg5yn

Працівники комунального підприємства «Декоративні культури» відремонтували та помили деякі пам’ятники та висадили біля них клумби.

Роботи розпочалися ще перед травневими святами, 28-29 квітня, розповідає директор «Декоративних культур» Сергій Луценко.

Зокрема, у сквері на вул. Петра Юрченка комунальники помили стелу, з допомогою «Міськсвітла» прибрали та пофарбували літак. Відновили 3 гранітні плити пам’ятника, який, катаючись на велосипедах, пошкодили діти. У четвер, 7 травня, працівники «Декоративних культур» покосили навколо траву та впорядкувати зелені насадження.

Сквер на вул. Петра Юрченка

Днями комунальники висадили квіти на клумбах біля пам’ятника Лялі Убийвовк, Зигіна, у парку ім. Котляревського. В останньому також почистили зірку на монументі. Щодо меморіального комплексу Солдатської Слави, то ще минулоріч на могилах солдатів оновили рядки та навели їх золотою фарбою.

«Усе це у нас там зроблено, щоб ми були готові до покладань квітів», – сказав Сергій Луценко.

Меморіальний комплекс Солдатської Слави

На стелі пам’яті воїнів-працівників м’ясокомбінату, що розташована на вул. Харчовиків, зробили поточний ремонт. Комунальники демонтували квіткову вазу та встановили нову, відновили завалені бордюри та поклали нову плитку:

«Постамент розібрали, зробили відмостку, залили будівельним матеріалом, а сьогодні її фарбуємо. Пам’ятник помили та відшкрябали від моху. Були завалені бордюри, які вже встановили власними силами, а сьогодні їх побілимо. Учора ФОП Геворг Ісаян, який здійснює поточні ремонти в парках і скверах, безкоштовно поклав біля стели 6-7 квадратів плитки. На найближчій сесії плануємо взяти цей парк на баланс, щоби повністю відповідати за усю територію, адже поки що опікуємося лише стелою».

Стела на вул. Харчовиків

Також до 9 травня, працівники КП прибирали біля пам’ятників загиблим воїнам-односельцям, які розташовані в приміських селищах:

  • с. Червоний шлях;
  • с. Рибці;
  • с. Лісок;
  • с. Яківці.
Пам'ятник у с. Червоний шлях
Пам'ятник у с. Яківці

Нагадаємо, що цьогоріч КП «Декоративні культури» підготували понад 120 тисяч рослин, які працівники висадять на квітники міста.

Фото Юлії Шинкар

Loading...