У Полтаві на місці «скелету» заводу «Знамя» планують побудувати 11-поверхівку та надземний паркінг

Автор: Аліса Куценко, 9 жовтня, 18:25

Фото: «Скелет» будівлі заводу «Знамя» (Джерело - poltava.to)


План забудови території представили сьогодні в Інституті розвитку міста.

Замовником будівництва виступає ТОВ БМК «Атлант», яке викупило будівлю колишнього заводу та провело її демонтаж. Як розповів представник підприємства Дмитро Вадімов, план забудови підготували фахівці ПП ТАМ «Урбаністика». Він наголосив, що загальна територія заводу – 5,2 га, а площа будівництва – 1,5 га:

«Планується будівництво багатофункціонального житлового будинку з обслуговуванням на першому поверсі. Новими ДБН (державні будівельні норми – прим. автора) уже дозволено робити вбудовані приміщення. На першому, можливо й другому, поверхах розмістять дошкільний навчальний заклад, магазини, кафе, офіси. Знову ж таки, це в подальших стадіях розробки детального плану».

Дмитро Вадімов

На сьогодні заплановане почергове будівництво 6 секцій 11-поверхового будинку приблизно на 300 квартир та 5-поверховий наземний паркінг. Ні термінів, ні кошторису наразі немає – все залежить від результатів обговорення проекту. 

Проектний план

За словами представника забудовника, юридичного консультанта Максима Пістряка, також планується збереження існуючих зелених насаджень та створення нових. Передбачене й нове асфальтне покриття в межах цієї території.

Так як обговорення проекту триватиме до 2-го листопада, то полтавці можуть вносити свої пропозиції та зауваження.

«Потенційно це дуже перспективна з точки зору забудови територія. Вона дуже гарно підійде в тому числі з урахуванням благоустрою міста Полтави», – пояснює Максим Пістряк.

Максим Пістряк

Нагадаємо, завод «Знамя» демонтували в січні 2018 року, а в червні у міськраді повідомили про плани збудувати там житловий комплекс.

Опублікована: 9 жовтня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація