mvec779fnwamsjdk

Нові велосмуги з’являться на вул. Героїв АТО, вул. 23 вересня, вул. Героїв Сталінграда та вул. Яківчанська.

Питання реалізації пілотного проєкту щодо облаштування велосмуг обговорили учасники робочої групи з розвитку велоінфраструктури у четвер, 9 квітня. Проєктом передбачається розробка нових схем організації дорожнього руху на 3 вулицях: Героїв АТО, 23 вересня та Яківчанська. У нових схемах ОДР буде враховано організацію велоруху на проїжджій частині шляхом:

  • нанесення нової розмітки;
  • встановлення нових дорожніх знаків.

Як повідомив радник міського голови Роман Широких, вул. Героїв Сталінграда буде зроблена пізніше ніж вул. Героїв АТО, вул. 23 вересня та вул. Яківчанська:

«Ситуація в тому, що проєктант розраховував на ті ділянки, на яких ми плануємо робити велосмуги, але по ДБН (державно-будівельних нормах) потрібно робити проєкт ОДР на всю вулицю повністю. Та кошти уже були виділені у рамках програми УЖКГ. Коли закінчиться карантин, після якого буде наступна сесія, тоді вже будуть виділені кошти в рамках нової програми УЖКГ і на цю вулицю додатково закладуть кошти».

За словами учасника робочої групи Євгена Асауленка, планується провести геодезичні роботи:

«Проєктувальник Володимир Семко має представити на розсуд робочої групи можливі варіанти, як це може виглядати. Є варіант зробити на вул. Героїв АТО двосторонню велодоріжку із контрсмугою, як зазначено в чинних ДБН, або односторонню. Після геодезичних робіт визначимо, який варіант кращий».

До кінця травня має бути готовий проєкт 3 вулиць – Героїв АТО, 23 вересня та Яківчанська.

Також учасниками робочої групи з розвитку велоінфраструктури розглядалася можливість встановлення велодоріжок на тих вулицях, на яких проводитимуть капітальний ремонт у цьому році.

Нагадаємо, що засіданні робочої групи з питань розвитку велосипедної інфраструктури обговорили пропозицію закупити від 4 до 10 велосипедів для працівників міськради.

Робоча група з розвитку велоінфраструктури у Полтавіпроконсультувалася зкомпанієюNextbike щодо впровадження байкшерінгу у Полтаві.

Loading...