ZhNPMHjyBY0XQa4w

Управління ЖКГ знайшло підрядника, який виконає проєкт «Освітлення пішохідних переходів в м. Полтаві “Безпечне місто”». Договір підряду чиновники підписали 29 жовтня з ФОП Бідах Анна Василівна. Та зазначимо, замість договору управління оприлюднило лише звіт про його укладення. З документа відомо, що виконати передбачені проєктом роботи ФОП має до кінця цього року. За це підрядник отримає […]

Управління ЖКГ знайшло підрядника, який виконає проєкт «Освітлення пішохідних переходів в м. Полтаві “Безпечне місто”».

Договір підряду чиновники підписали 29 жовтня з ФОП Бідах Анна Василівна. Та зазначимо, замість договору управління оприлюднило лише звіт про його укладення.

З документа відомо, що виконати передбачені проєктом роботи ФОП має до кінця цього року. За це підрядник отримає з бюджету міста 1,39 млн грн.

Зазначимо, що ФОП Анна Бідах зареєструвала 8 липня 2019 року. Вона має кілька спеціалізацій, головна з яких – оптова торгівля меблями, килимами й освітлювальним приладдям. Зауважимо, що номер, який вказувала Анна Бідах збігається з номером фірм ексдепутата Октябрської райради Євгенія Солтуса.

Нагадаємо, даний проєкт у 2018 році набрав найбільшу кількість голосів у конкурсі «Бюджет участі» – 1435 голосів. Подав його ексдепутат Полтавської міськради Денис Поліщук. Під час голосування зазначалося, що йдеться про встановлення системи автономного сенсорного освітлення на найбільш небезпечних пішохідних переходах у Полтаві. Серед переваг даної системи є те, що вона не вимагає влаштування траншей, закупівлі і захисту кабелю, рекультивації траншей, підключення до електромережі, оплати за електроенергію, адже працює лише на сонячних батареях.

Loading...