У Полтаві презентували студентський журнал "Колоквіум"

Автор: Анастасія Добряк, 23 травня, 17:26

Фото: Презентація студентського журналу у бібліотеці


Автори розповіли, що видання орієнтується на інтерв’ю та матеріали, що допомагають розкрити особистість.

У четвер, 23 травня, в Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Котляревського редколегія та автори розповіли про новий студентський журнал. За словами організаторів, світ побачили вже 2 номери. Кожен із них – тематичний. До прикладу: темою першого стали письменники, а другий – про музику.

Як розповіла шеф-редакторка Леся Лисенко, основним жанром «Колоквіуму» є інтерв’ю. Вона розповіла, що темами випуску може бути лише те, що визначає лідерство людини і дозволяє розповідати про особистостей:

«Назвою нашого журналу є цікаве поняття "Колоквіум". Автором був Рома Нікітченко. Колоквіум для студентів означає щось таке, за що ставлять оцінки. Та перш за все, колоквіум – це бесіда, тобто коли студент і викладач спілкуються на різні теми. І у журналі публікуються інтерв’ю, які дають зрозуміти більше про тему, або особистість».

Леся Лисенко

Презентація видання відбулася в рамках другої книжкової виставки «ПОШУК». Один з її організаторів, а за сумісництвом викладач кафедри журналістики ПНПУ імені Короленка Гліб Кудряшов, подякував студентам і редколегії за роботу та передав вітання від делегації з Білорусі. Він наголосив, що хоче, аби «Колоквіум» розвивався, і вже за рік колекція журналів значно поповнилася.

Присутні на презентації

На презентації про себе розповіли автори і авторки матеріалів, які друкуються у виданні. Вони розказали свою історію, чому пишуть до цього видання і чому це для них важливо.

Відвідувачі презентації і автори журналу

Побачити обидва випуски журналу можна за посиланням.

Подарунки редколегії журналу від білоруської делегації

Відвідувачі презентації

Опублікована: 23 травня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація