1IEgbvChJHFIb5QV

Ним став Ярослав Голинський, остання посада якого – очільник Департаменту представництва інтересів держави в суді Генеральної прокуратури України.

У пресслужбі підтвердили, що обласна прокуратура отримала нового очільника, якого сьогодні, 12 грудня, представили тільки колегам. 

Відомо, що новообраному керівнику 34 роки, він народився в Тернополі.  Вищу юридичну освіту здобув у Львівському національному університеті імені Івана Франка та в Одеській юридичній академії.

Обіймав різні, в тому числі керівні, посади в органах прокуратури Київської та Закарпатської областей. 10 жовтня 2018 року був призначений заступником прокурора Київської області.

У декларації він вказав, що володіє 50% квартири в Києві, земельною ділянкою 0,12 мв селі Требухів Броварського району Київської області. Автівки у посадовця немає, але є в дружини – Сітроен С4 2008 року випуску.

За 2018 рік на посаді заступника прокурора Київської області Ярослав Голинський отримав 137 тис. 769 грн заробітної плати. Також Голинський задекларував 235 тис. грн як дохід від відчуження рухомого майна. Готівкою він тримає 100 тис. грн і 6 тис. доларів. Новопризначений прокурор отримав кредит в Ощадбанку у сумі 128 тис. грн.

Нагадаємо, попереднього головного прокурора області Дмитра Чібісова звільнили 12 вересня. Він написав заяву про дострокове припинення повноважень за власним бажанням. Крім цього, звільнити Дмитра Чібісова рекомендувала Рада прокурорів України.

Нагадаємо, що Дмитро Чібісов очолював полтавську прокуратуру з липня 2018 року.

Попереднього ж очільника, Миколу Кармазiна, звільнили 19 липня за неналежне виконання посадових обов’язкiв. Він працював на посаду прокурора Полтавщини з листопада 2016 року.

Loading...