У Полтаві продають паб на Подолі за понад 300 тисяч гривень

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

(Фото ЗМІСТу)

Паб-кальянну «Мітла», що розташована на вул. Анатолія Кукоби, 47 продають за 12 тис. доларів.

Про це ЗМІСТу стало відомо з платформи OLX.

В оголошенні йдеться, що у закладі є вже навчений персонал та також паб має попит серед відвідувачів. Заклад оснащений кухнею, санвузлами та усією технікою, що потрібна для роботи закладу харчування.

Нагадаємо, у центрі Полтави продають кав’ярню. Кав’ярню «Stakan Coffee», що розташована на вул. Європейській, 12, продають за 95 тис. 650 грн. Кав'ярня оснащена двома відеокамерами, двома літніми столами, літнім брендованим одягом, професійною кавовою машиною, кавомолкою, холодильником та планшетом.

Також ЗМІСТ писав, що у Полтаві ресторанно-готельний комплекс з пивоварнею «Старий Мельник», що розташований поблизу південного вокзалу, продають за 2 мільйони 500 тис. доларів.

Площа території під літніми альтанками і басейнами становить 1 тис. 200 м кв. А загальна площа забудов становить 1 тис. 117 м кв. Земельна ділянка під іншими спорудами знаходиться в оренді міста і становить 1 тис. 398 кв. м.

Сам готельно-ресторанний комплекс розташований на березі річки Ворскла. Окрім готелю та ресторану, на його території є також басейн та літні альтанки.