QNqj8oeD99I6JsiL

Сьогодні, 14 серпня, у стінах Полтавської міської ради претенденти на посади начальника управління освіти та його першого заступника здавали письмовий екзамен.

Зауважимо, що дата конкурсу широкому загалу до вчорашнього дня відома не була. Її повідомив на своїй fb-сторінці депутат Олександр Глазов.

Пізніше секретар міської ради Олександр Шамота на особистій сторінці підтвердив, що конкурс відбудеться 14 серпня о 8:00. Він закликав усіх охочих прийти на письмовий екзамен і переконатись, що відбір прозорий і відкритий.

Однак припускаємо, що керуючий справами виконавчого комітету Сергій Рекотов (СДП), який головував на екзамені, не узгодив із Олександром Шамотою регламент засідання, адже не допустив одного з журналістів висвітлювати інформацію та усіляко перешкоджав іншим представникам преси бути присутніми на прозорому конкурсі. Навіщо він це робив – питання залишається відкритим.

Сергій Рекотов (у центрі)

У першому турі на посаду начальника управління змагалися:

  • ексзаступниця міського голови з гуманітарних питань Людмила Бойченко;
  • ексначальник міського управління освіти Юрій Матвієнко;
  • заступниця директора з виховної роботи Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Надія Царинна;
  • директор та співвласник ТОВ «Украініан Рекрутмент Систем» (агентство з працевлаштування), кандидат історичних наук Олександр Семергей
У Полтаві пройшов перший етап конкурсу на керівника та заступника управління освіти

За посаду першого заступника начальника управління змагалися Оксана Курочка та Лариса Семеняка, директорка Полтавського міського центру позашкільної освіти.

У Полтаві пройшов перший етап конкурсу на керівника та заступника управління освіти

Претенденти витягували квитки, де були запитання щодо Конституції України, Законів України «Про державну службу», «Про запобігання корупції» та профільні освітні запитання. На відповідь була одна година.

Після іспиту претендентка на посаду Людмила Бойченко сказала, що не вірить у прозорість конкурсу:

«Зараз члени комісії у присутності камер могли б перевірити відповіді, запросити нас в аудиторію і оголосили результати конкурсу. Коли я була головою на відборі директорів шкіл, то я зробила саме так. Тоді усе було прозоро і відкрито».

Зі свого боку нова заступниця міського голови з гуманітарних питань Світлана Нестуля зазначила, що комісія діяла згідно з існуючим положенням про відбір.

Другий етап конкурсу відбудеться вже завтра, 15 серпня, о 8:00. На ньому мають повідомити, хто пройшов у другий тур відбору.

Нагадаємо, 19 червня стало відомо, що начальник управління освіти Юрій Матвієнко написав заяву на звільнення. Причини він не називав, однак, ймовірно, до такого рішення його підштовхнула ситуація із його другом, директором ДОТ «Супутник» Олексієм Бочаровим. Останній загинув 15 червня у ДТП на автодорозі Полтава-Суми. Автівка з'їхала в кювет і врізалась в дерево.

Згодом вдова загиблого звинуватила Людмилу Бойченко (тоді ще заступницю міського голови з гуманітарних питань) в неодноразовому тиску на чоловіка, що начебто й спричинило аварію.

Проте сама Людмила Бойченко неодноразово стверджувала, що не має до трагедії жодного відношення.

Додамо, на даний момент функції головної освітянки міста тимчасово виконує начальниця відділу фінансово-економічної діяльності Оксана Кісільова, адже вона залишилася єдиним офіційним керівником в управлінні.

Loading...