24ICt2mzITrnSHYo

10 листопада о 19:00 в офісі Beetroot Academy (проспект Мира, 36) пройде лекція «Хакер продуктивності: драйв без стресу». Спікер – маркетолог Наталія Ніколаєва – розповість як все встигати та виділяти важливе. За словами організаторів заходу, найцінніший ресурс сьогодення – час. Кожен з нас постійно стикається з проблемою на ім’я «не встигаю» або «не вистачає часу». […]

10 листопада о 19:00 в офісі Beetroot Academy (проспект Мира, 36) пройде лекція «Хакер продуктивності: драйв без стресу». Спікер маркетолог Наталія Ніколаєва розповість як все встигати та виділяти важливе.

За словами організаторів заходу, найцінніший ресурс сьогодення – час. Кожен з нас постійно стикається з проблемою на ім’я «не встигаю» або «не вистачає часу». Цій темі і присвячена розповідь про «хакерство продуктивності».

Наталія Ніколаєва – засновник Студії розумного маркетингу Adviser, редактор (або як вона сама називає цю посаду, шериф) у виданні nevelykeMisto.in.ua, організатор подій у форматі City talks.

Це вже друга лекція Наталії у Beetroot Academy. Перша пройшла 11 жовтня і стосувалася креативності та нових трендів.

На заході у п’ятницю розкажуть, як знизити рівень стресу у безкінечному потоці справ, навчитися виділяти важливе і розподіляти решту, впорядкувати проекти і час для інших справ.

«Часу у всіх однакова кількість, а використовуємо ми його по-різному. От і поговоримо про принципи, прийоми та інструменти, які допоможуть організувати поточні справи та виділити час для стратегічно важливих дій», – пояснює Наталія Ніколаєва.

Афіша заходу

Локал-менеджер Beetroot Academy у Полтаві Анна Куриленко говорить, що ця лекція – продовження серії заходів про хакерство без необхідності чинити шкоду техніці:

«Минулу ми присвятили креативу та новим трендам. Але щоб застосовувати ці знання, маємо встигати з поточними справами. А коли їх стає все більше, то і часу на нове меншає. Тому вчитимемося технікам продуктивності. Попередній захід показав, що у полтавців є запит на такі знання тож будемо його задовольняти».

Анна Куриленко (справа)

Вхід вільний. Але організатори просять попередньо зареєструватися, щоб розрахувати кількість сидячих місць.

Нагадаємо, у вересні менеджер з розвитку цієї ІТ-школи Аксель Нордфельдт розповідав про принципи та цінності інженера, винахідника та підприємця Ілона Маска. А у серпні компанія організувала чотири перегляди документального серіалу про видатних дизайнерів сучасності – «Абстракція: мистецтво дизайну».

Ольга Науменко

Loading...