У Полтаві відкриють «Будинок Санта Клауса»
У Полтаві відкриють «Будинок Санта Клауса»

( Фото – santaclausvillage.info)

Музей «Будинок Санта Клауса» працюватиме з 7 по 24 грудня. Забронювати екскурсію можна від сьогодні.

Організовують проєкт Sister’s Art House.

Одна з організаторок Єлизавета  каже, що на відвідувачів чекають  2 фотозони на вулиці та 5 – у будинку, 3 поверхова резиденція Санта Клауса, квест - кімната Christmas night, майстер - класи з виготовлення різдвяних іграшок та пряників та зустріч із Сантою. На вулиці будуть  обігрівачі та готуватимуть  гарячі напої. Також працюватиме святкова пошта та Santa's shop, там ви зможете придбати новорічні сувеніри.

Вхід на територію коштує 30 грн, а в резиденцію – 150 грн, в цю вартість входить все, що є в будинку.

Аби потрапити на екскурсію в резиденцію, потрібно заздалегідь забронювати місце за посиланням. Прогулянки  будуть кожні 40 хвилин та не більше 20 людей. На вулиці кількість відвідувачів необмежена.  

«У нас великий 3 поверховий будинок та обмеження в кількості відвідувачів, тому скупчень людей не буде. Вхід дозволено лише в масках, є антисептики, також потрібно одягати бахіли. Працюємо лише в будні дні з 18:00 до 22:00. Остання екскурсія  о 21:20».

Поки що розташування музею засекречене. Але  якщо ви вже забронювали місце, то вам  надішлють геолокацію у Viber напередодні екскурсії.

Єлизавета говорить, що ідея створити музей прийшла раптово. Організаторки вирішили влаштувати людям казку, поговорили з колегами і захотіли створити саме цей музей.

Loading...