У Полтаві вшанували меморіальною дошкою загиблого під Майорськом воїна

Відкриття меморіальної дошки у Полтаві 18 вересня
Відкриття меморіальної дошки у Полтаві 18 вересня

Фото – Полтавська міська рада

Андрій Безпалко у мирному житті працював у тролейбусному депо, але через війну пішов захищати країну. Захисника вшанували меморіальною дошкою на фасаді ліцею №33.

Відкриття меморіальної дошки відбулося 18 вересня. Про це повідомили на сайті Полтавської міської ради. 

Андрій Безпалко народився 25 червня 1979 року в Полтаві. Майбутній воїн навчався у гімназії №33, а згодом здобув фах газоелектрозварника у професійно-технічному училищі №17. Після служби в армії чоловік закінчив курси водіїв тролейбуса. Працював у Полтавському тролейбусному депо, а потім механіком рухомого складу.

Андрій Безпалко на меморіальній дошці. Фото: Полтавська міська рада.
Андрій Безпалко на меморіальній дошці. Фото: Полтавська міська рада.

Воїн став на захист України після початку повномасштабного вторгнення. На фронті був водієм кулеметного взводу 3-го штурмового батальйону.

Загинув 18 вересня 2022 року під час мінометного обстрілу поблизу Майорська на Донеччині.

Вічна пам’ять захисникові!

Нагадаємо, 17 вересня у Полтаві відкрили дошку полеглому у 18 років Максимові Краснокутському. 

Максим Краснокутський народився 13 січня 2004 року у Полтаві. Працював у духовому оркестрі «Полтава». З початком повномасштабного вторгнення Максим Краснокутський добровільно вступив до лав Збройних сил України, незважаючи на молодий вік.

Загинув 28 липня 2022 року від отриманих в бою поранень, несумісних з життям, у Марʼїнці. Захисник взяв на себе ворожий удар, чим врятував життя побратимів.

13 вересня встановили меморіальну дошку загиблому воїну на фасаді школи №29, де навчався Андрій Коваленко. 

Андрій Коваленко народився 4 січня 1989 року та жив у Полтаві. Він – учасник АТО у складі 101-ї окремої бригади охорони Генерального Штабу ЗСУ, а від початку повномасштабного вторгнення – воїн ТрО з позивним «Ісус». Загинув 7 грудня 2023 року в бою з окупантами, відбиваючи ворожу атаку та прикривши побратимів.

У Полтаві вшанували меморіальною дошкою загиблого воїну поблизу Бахмута.

Назарій Діброва народився 1985 році у Полтаві. У березні 2022 року Назарія Діброву мобілізували. Служив у лавах 1-го гранатометного відділення протитанкового взводу. Воїн загинув 31 березня 2022 року поблизу Бахмута на Донеччині під час виконання бойового завдання. 

Пам’яті загиблого «кіборга» Максима Запічного у Полтаві встановили меморіальну дошку. 

Максим «Шерлок» Запічний –  уродженець Полтави та випускник полтавської політехніки, один із «кіборгів». З 2014 і до 2022 року воїн брав участь в АТО й обороні Донецького аеропорту.

Під час повномасштабної війни захисник служив на посаді командира інженерно-саперного відділення. Його життя обірвалося 30 вересня 2022 року внаслідок детонування міни поблизу Тернова Харківської області.