У Полтаві вшанували пам’ять про загиблого воїна Олега Сеня (ФОТО)

12 травня відбулося відкриття меморіальної дошки на честь захисника.

Олег Сень навчався у ліцеї №33 до 2005 року. На фасаді цього навчального закладу встановили пам’ятну дошку воїну ССО.
На відкриття меморіальної дошки прийшли рідні та друзі захисника, небайдужі полтавці та учні ліцею. Вони вшанували пам’ять про загиблих захисників та поклали квіти до меморіалу.


Олег Сень загинув 16 грудня на Краматорському напрямку під час виконання обовʼязків військової служби та захисту України. Полтавець працював кухарем. З повномасштабною війною став на захист держави. Як воїн, Олег Сень служив з серпня 2024 року. Відданий військовій присязі на вірність українському народу, загинув 16 грудня 2025 року на Донеччині під час виконання обовʼязків військової служби.
Вічна пам’ять герою!
Згадаймо імена полеглих на фронті земляків
Сергій Сергіянський з початком служби став на захист України у складі 156-ї окремої механізованої бригади. Брав участь у бойових діях на Сумщині та Донеччині. 4 грудня 2025 року воїна нагородили відзнакою «Золотий хрест». Захисник загинув 3 травня під час виконання бойового завдання в селі Осикове Дружківської громади Краматорського району на Донеччині
Олександр Клименко працював на телеканалах «Місто» та «Центральний». До початку служби він також відповідав за технічні засоби навчання у Полтавському державному медичному університеті. У жовтні 2023 року Олександр долучився до лав Збройних Сил України як зв’язківець. Останній бій він прийняв на початку липня 2024 року поблизу Новогродівки, що на Донеччині.
Олег Ляшенко у 2026 році приєднався до лав захисників України. У війську обіймав посаду стрільця-оператора безпілотних літальних апаратів батальйону оперативного призначення. 3 травня захисник помер у лікарні Волинської області.
Владислав Левченко у складі окремої механізованої бригади захищав нашу державу під час антитерористичної операції. У 2020 році пішов служити у лави Збройних Сил України, обіймав посаду водія пожежної обслуги. З початком повномасштабної війни став на захист України. Виконуючи одне з бойових завдань на Курщині, зв’язок з воїном обірвався. Нещодавно ДНК-експертиза підтвердила, що воїн поліг у бою 10 березня 2025 року.