У Полтаві забили трубопровід ганчірками: що не можна викидати у каналізацію

Через засмічення каналізації стався прорив на вул. Київське Шосе.
Про це повідомили в Полтававодоканалі 19 серпня.
Трубопровід D-500 каналізаційного колектора був забитий ганчірками, засобами для гігієни тощо. Через це вміст каналізації опинився на поверхні. Комунальники прочистили трубу та ліквідували наслідки прориву.
Раніше на перехресті Київського Шосе та 23 Вересня пролягала залізобетонна каналізаційна труба. Через те, що труба вичерпала свій термін експлуатації її відключили від каналізаційної мережі. Натомість у 2019 році паралельно з нею проклали нову, поліетиленову, діаметром 500 мм.
Працівники Полтававодоканалу просять не засмічувати каналізацію.

Нагадаємо, у Полтаві хочуть перекрити рух транспортних засобів на вулиці Коцюбинського через ремонт каналізаційного колектора.