Раніше цю лікарню вирішили знову залучити до боротьби з коронавірусом.

Про це 9 квітня повідомляє Департамент охорони здоров’я Полтавської міської ради.

Як повідомляє Департамент, ситуація з поширенням коронавірусної хвороби залишається напруженою:

«Збільшується кількість хворих на COVID-19 й з ускладненим перебігом, які потребують лікування у реанімаційних відділеннях з кисневою підтримкою. Щодня лікарні приймають пацієнтів, як амбулаторно, так і стаціонарно, де вони отримують медичну допомогу. […] У цілодобовому режимі виснажливо боряться за життя кожного пацієнта, жителя нашої громади».

Також лікарнях у Полтаві та Машівці розпочали надавати допомогу пацієнтам з підтвердженим діагнозом інфікування та підозрою на коронавірусну хворобу.

7 квітня почав приймати пацієнтів з COVID-19 Полтавський обласний заклад з надання психіатричної допомоги. У лікарні облаштували 31 ліжко для хворих. Станом на 8 квітня у закладі перебувають 8 пацієнтів з коронавірусним захворюванням.

Хворих також почали госпіталізувати до Машівської центральної районної лікарні 8 квітня. Раніше заклад не входив до переліку тих, які приймають хворих на коронавірус.

У лікарні виділили 36 ліжок для пацієнтів з коронавірусною інфекцією та підозрою на неї. Станом на 8 квітня у закладі отримують допомогу 7 пацієнтів з коронавірусною хворобою, з них 2 людини лікують на на кисневих ліжках, зокрема 1 пацієнт отримує інтенсивну терапію.

Також цього тижня почала приймати хворих на COVID-19 Кременчуцька ЦРЛ. 

Loading...